KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ

Göksun Meslek Yüksekokulu

2022 Göksun MYO Mezuniyet Töreni Coşkuyla Kutlandı.-30.05.2022

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Göksun Meslek Yüksekokulu 2021-2022 eğitim-öğretim dönemi mezunlarını vermenin gururunu yaşadı.

Göksun Arslanbey Yerleşkesi’nde gerçekleştirilen mezuniyet törenine Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İbrahim Taner OKUMUŞ, Göksun Kaymakamı Ümit Şeref KAYACAN, Göksun Belediye Başkanı Hüseyin Coşkun AYDIN, Göksun Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Orhan ERCAN, Göksun Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Levent SEZAL, Öğretim Elemanlarımız ve İlçe Protokolü katılım sağladı.

Törenin açılış konuşmasını Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İbrahim Taner OKUMUŞ yaptı. Dönem birincisi öğrencimiz Cansu YEŞİLBAĞ’ın konuşmasının ardından protokol üyeleri tarafından dereceye giren öğrencilere başarı belgeleri verildi.

KSÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İbrahim Taner OKUMUŞ konuşmalarında; “Sevgili öğrenciler, sizler programlarınızda gerekli motivasyon, gayret ve çalışmayı sağlayarak başarıyla mezun oldunuz. Uzun ve meşakkatli bir yolun başlangıcındasınız. Üniversitemizden elde etmiş olduğunuz bilgi ve becerileri daha iyi bir seviyeye getirecek ve her türlü zorluğun üstesinden geleceğinize tüm kalbimle inanıyorum.” dedi.

Mezun olan tüm öğrencilerimizi tebrik eder, meslek hayatlarında başarılar dileriz.


SAYILARLA ÜNİVERSİTEMİZ

37744

Öğrenci

98928

Mezun

1272

Akademik Personel

1256

İdari Personel

272

Aktif Program

30

Öğretim Elemanı Başına Öğrenci

157869

Kütüphane Kaynağı