KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ

Göksun Meslek Yüksekokulu

Göksun Meslek Yüksekokulu Müdürlüğüne Doç. Dr. Orhan Ercan Atandı-13.12.2018

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Göksun Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü’ne Eğitim Fakültesi Matematik ve Fen Bilimleri Eğitimi Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Orhan ERCAN atandı.

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Niyazi CAN’ın katılımlarıyla Göksun Meslek Yüksekokulu’nda gerçekleştirilen törenle Dr. Öğretim Üyesi Mehmet ÇİTİL, müdürlük görevini Doç. Dr. Orhan ERCAN’a devretti.

Devir-teslim töreninde konuşan Rektör CAN, Göksun Meslek Yüksekokulu’na verdiği hizmetler dolayısıyla Dr. Öğretim Üyesi Mehmet ÇİTİL’e teşekkürlerini ifade ederken Doç. Dr. Orhan ERCAN’a yeni görevinde başarılar diledi.

KSÜ olarak ülkemiz ve şehrimize eğitim, bilim ve teknolojide katma değer ortaya koymanın gayreti içerisinde olduklarını ifade eden Rektör CAN, “Akademik çalışmalarımızın yanı sıra verilen idari görevleri layığıyla ifa etmek, üniversiteyi bizden önceki arkadaşlarımızın bıraktığı noktadan daha ileriye taşımak en temel misyonumuzdur. Bu görevlerde bulunduğumuz süreler içerisinde üniversitemizin başarı çıtasını yukarılara taşımak, medeniyet, kültür ve değerlerine bağlı donanımlı nesiller yetiştirmek KSÜ ailesi olarak hepimizin ortak amacıdır.” şeklinde konuştu.

Göksun Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü’ne atanan Doç. Dr. Orhan ERCAN, kendisini bu göreve layık gören Rektör Prof. Dr. Niyazi CAN’a teşekkürlerini sunarken Göksun Meslek Yüksekokulu’nu daha ileri noktalara taşımanın gayreti içerisinde olacağını belirtti.