KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ

Göksun Meslek Yüksekokulu

Göksun Meslek Yüksekokulu Özel Kipaş Eğitim Kurumlarında Düzenlenen Bilim Şenliğine Katıldı-17.05.2018

7 Mayıs 2018 Tarihinde Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Göksun Meslek Yüksek Okulu’nda düzenlenen ve yoğun ilgi gören “Bilişimcinin Saatçi Dükkanı” ve “Eğitimcinin Oyuncakçı Dükkanı” materyal tasarım sergileri 15 Mayıs 2018 tarihinde Özel Kipaş Eğitim Kurumlarının ev sahipliğini yaptığı Bilim Şenliğinde ziyaretçilerle buluştu.

Meslek Yüksekokulu öğrencileri tarafından hazırlanan materyallerin sergilendiği bilim şenliğine Göksun Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Mehmet ÇİTİL, Müdür Yardımcıları Öğr. Gör. Sıddık DOĞRULUK ve Öğr. Gör. Zekeriya ARSLAN katıldı.

Öğretmenler, öğrenciler ve velilerin bilim şenliğinde yoğun ilgi gösterdiği materyallere yönelik olarak Dr. Öğr. Üyesi Mehmet ÇİTİL, yüksekokulumuz öğrencileri tarafından hazırlanan materyallerin Kipaş eğitim kurumlarının çeşitli kademelerinde öğrenim gören öğrenciler tarafından oldukça ilgi gördüğünü ve bu kapsamda oluşturulan farkındalıktan duyduğu memuniyeti dile getirdi.

Özel Kipaş Okulları Kurucularından Sinem ÖKSÜZ ve Ortaokul Yöneticisi Mücahit DAĞDELEN sergilenen materyaller hakkında bilgi aldı ve bilim şenliğine katılımlarından dolayı Göksun MYO yöneticilerine teşekkür etti.

Bilim şenliği süreci boyunca ziyaretçilere sergilenen materyaller hakkında çeşitli bilgiler verildi.